88711

Hizmetlerimiz

Koltuk Yüz Değişimi ve Tamiratı
İzmir ili ve Ege Bölgesi sınırları içerisinde evinizde, ofisinizde, işyerinizde kullanmakta olduğunuz ve döşemeleri ve süngerleri deforme olmuş her türlü koltuk sandalye, berjer, kanepe takımı, kanepe, chester koltuk ve takımlarınızın yüzlerini seçebileceğiniz yüzlerce kumaş ve renk seçeneği ile değişimlerini yapıyoruz. Değişimi veya tamiratının yapılmasını istediğiniz ürününüzü evinizden veya işyerinizden alıp, işlem gerçekleştikten sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. Ürünlerinizin yüz değişimi ve tamiratı esnasında yapısına uygun, kaliteli ve uzun ömürlü malzeme kullanıyoruz. Kumaş seçeneklerimiz arasında özellikle çocuklu ailelerin en büyük sorunu olan lekelenmeye karşı leke tutmaz kumaşlarımız mevcuttur. Leke tutmaz kumaşlarımız sayesinde miniklerimizin masum kazalarından silinmek suretiyle eser kalmaz.
 
Koltuk Cila Yenileme
Koltuk ve kanepelerinizin cilalarını yeniliyoruz. Gomalak, Lake, Ceviz, Meşe, Maun ve diğer tüm ürünlerinizin cilalarını ilk günkü hale getiriyoruz. Cila renklerinizi döşemenize uygun olarak değiştiriyoruz. Unutmayın, cila mobilyanın makyajıdır. Kötü veya yıpranmış cila mobilyanızın kumaşını ve döşemesini geride bırakır. 
 
 
Koltuk Sünger Değişimi
Zaman içerisinde kalitesiz sünger kullanımı veya süngerlerin ömrünün dolması sebebi ile koltuk ve kanepelerin süngerlerinde deformasyon meydana gelmektedir. Bu deformasyon hem görsel açıdan hem de sağlık açısından çok kötü sonuçlar vermektedir. ‘’Dinlenmek’’ ve vakit geçirmek amaçlı satın alınmış olan bir ürün, zamanla bel ve sırt ağrılarına sebep olan sağlık düşmanı bir ürün haline gelebilir. İşte bu ve benzer durumlarda biz devreye giriyoruz ve koltuk ve sandalyelerinize uygun sertlikte süngeri siz değerli müşterilerimiz eşliğinde seçerek, koltuk ve sandalyelerinizi tekrar keyifli ve rahat bir şekilde oturulabilir hale getiriyoruz. Üstelik kaliteli ve uzun ömürlü süngerler kullanıyoruz.
 
Koltuk minder dikimi
 
Koltuklarınızda sadece minder değişimi veya minder kısımlarının yeniden kaplanması ihtiyacı var ise biz buradayız. Seçeceğiniz kumaş ile dikişi sağlam, nizami ve kaliteli işçilik ile koltuklarınıza minderlerinizi dikiyoruz. Dikim esnasında koltuğunuzun şekline, ergonomisine önem gösteriyoruz. Arzu ettiğiniz yükseklik, genişlik ve ebatta dikim işlemi gerçekleştiriyoruz.
 
 
Özel üretimler
 
Yeni bir ev, yeni bir işyeri, yeni bir mekan… her yenilik yeni bir başlangıçtır ve ince dokunuşlar ve detaylar ister. İşte yenilik ve dizayn dendiğinde biz sizin için buradayız. Arzu ettiğiniz ebat ve ölçülerde, ihtiyaçlarınıza uygun olarak sıfırdan imalat her çeşit koltuk, sandalye, yatak başlığı, kanepe, köşe takımı, berjer, dinlenme koltuğu, bench, Josephine ve puf imalatı yapıp adresinize teslim ediyoruz.
 
Koltuk iskelet kasaları
Kırılmış olan koltuk kolları, kasa, iskelet parçaları ve aksamlarını tamir edip kullanılabilir hale getiriyoruz. Size de yeniden koltuklarınızın tadını çıkarmak kalıyor…
Koltuk sağlamlaştırma, kol tamiri, oynayan ve rahatsız eden sandalyelerin iskeletlerinin sağlamlaştırılması ve bakımı bizim işimiz…
X