88711

Hakkımızda

Ayyıldız Koltuk Döşeme Atölyesi, 2011 yılından bu yana yüksek kalite ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile koltuk döşeme, yenileme ve tasarım faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Firmamızın önceliği en kaliteli malzemeyi ve işçiliği en uygun fiyata müşterilerine sunmaktır. Firmamız çalışmaları esnasında günümüz teknolojileri ışığında en verimli ve yenilikçi model, yöntem ve teknikleri her zaman yakından takip ederek, daha kaliteli ve daha uzun ömürlü ürün vermeyi amaçlamaktadır. Ürün ve hizmetlerimizde her zaman kalite ön planda tutulmaktadır. İzmir İli Gaziemir ilçesinde 2011 yılında konuşlanmış olan firmamız kısa zaman içerisinde kalite ve dürüstlük ilkesini benimsemesi sayesinde tüm İzmir genelinde ve Ege bölgesinde sayısız siparişler alır hale gelmiş bulunmaktadır. ‘’Kısa vadede çok kazanç’’ yerine, oturaklı, ilkeli ve ‘’Kaliteden asla ödün vermeyen’’ bir firma haline gelmiş olan Ayyıldız Koltuk Döşeme Atölyesi, müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda, şeffaf ve dürüstlük ilkesine bağlı olarak müşterilerinin kafasındaki soru işaretlerini bir kenara bırakmasını sağlamış ve uygun fiyata kaliteli ürünleriyle beğenilerine sunmuştur.

 

Firma olarak ergonomi bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizin binbir emekleri ile sahip olduğu ve olmak istediği ürünlerini, onların günlük hayatlarında kullanımı kolay ve uzun ömürlü hale getiren Ayyıldız Koltuk Döşeme Atölyesi, yenilikçi ruhu ile çalışmalarına özveri ile devam etmektedir.

 

Firmamız bünyesinde koltuk tamiri, koltuk döşeme değişimi, koltuk ve kanepe süngerlerinin değişimi, kılıf değişimleri, koltuk iskeletlerinin sağlamlaştırılması, koltuk ve mobilyalarınızın cilalarının yenilenmesi, renk değişimi, sandalyelerinizin değişimi, isteğe bağlı olarak koltuk takımı, kanepe, yatak başlığı, baza döşemesi gibi koltuk ve döşeme dendiğinde akla gelebilecek her türlü hizmet verilmektedir.

Neden Ayyıldız Koltuk Döşemeyi Tercih etmelisiniz?

 

Yukarıda saymış olduğumuz ve ver verdiğimiz hizmetlerle ilgi olarak ayrıntılı bilgi elbette siz değerli müşterilerimizin hakkıdır. Öncelikli olarak hizmetlerimizden biri olan koltuk döşemenin firmamız bünyesindeki inceliklerinden bahsedelim.

Koltuk döşemesinde yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi kaliteli kumaş ve malzeme seçimi bizler için çok önemlidir. Önce müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda birlikte çalıştığımız kumaş ve sünger tedarikçilerimiz özenle seçilmiş olup, malzeme kalitesi itibariyle, uzun ömürlü, kullanımı kolay, ergonomik ve vücut sağlığına uygun ürünlerimiz yılların verdiği usta işçilik ile müşterilerimizin ürünlerine işlenmektedir. Koltuk ve mobilyaların döşemesinde doğru kumaş seçimi önemli olduğu kadar, doğru sünger seçimi de çok önemlidir. Doğru mobilyaya doğru sünger seçimi tecrübe ile olan bir husustur. Ayyıldız Koltuk Döşeme Atölyesinde alanında uzman personel tarafından kalite standartlarına uygun, uzun ömürlü malzeme seçilir.

Berjer kaplama, capitone işleme, mevcut capitone işlemeli koltuklarınızın yenilenmesi, yatak başlıklarının kumaş başlığa dönüştürülmesi, cilalarının yenilenmesi ve renk değişimi, köşe takımlarının kaplanması ve yüzlerinin değiştirilmesi, chester kaplama, siparişe özel chester üretimi, tekli berjer kaplama, kanepe kaplama, deri koltuk döşemesi, suni deri döşeme, koltuk tamiratı, sandalye kaplama, sandalye döşeme, sandalye sağlamlaştırma, koltuk sağlamlaştırma, minder dikimi, siparişe özel boyutlarda her türlü koltuk ve kanepe takımı üretimi, koltuk cilalama, koltuk boyama, mobilya cilası bizim işimiz.

 

 

 


X